sobota, 2 maja 2009

POSZUKUJEMY TWÓRCÓW RĘKODZIEŁA!


Jedną z przewidzianych atrakcji w trakcie trwaniA PowiĘkszenia Trzech Re są mini targi rękodzieła. Możemy zaprosić ok. 20 twórców, którzy w NIEDZIELĘ (10.05.09) w godzinach 13.30- 17.30 chcieliby poprowadzić mini stoisko ze swoimi skarbami.

Za wystawianie w klubie nie pobieramy żadnych opłat, liczymy na estetyczne wyeksponowanie Waszych dzieł i życzymy wielu zadowolonych klientów:) Najbardziej zależy nam na artystach tworzących biżuterię, ubrania, maskotki, cokolwiek innego, którzy używają do ich tworzenia recyklingowych materiałów. Fantastycznie, jeśli np. robisz przypinki ze zużytych nakrętek, kolczyki ze śrubek, przerabiasz ubrania kupione w second handzie, dajesz nowe życie zużytym i sponiewieranym przedmiotom. Zapraszamy jednak wszystkich twórców, którzy parają się rękodziełem. Jeśli tworzysz biżuterię, malujesz, wyszywasz, robisz decoupage- cokolwiek, co jest twórcze, zapraszamy!

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres tool@wp.pl do 9.05.09 do godz.20.00, napisz kilka słów o tym, co chciałbyś sprzedawać/ wystawiać w Powiększeniu, świetnie będzie zobaczyć kilka zdjęć Twoich dzieł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz